ÖNISMERET

Kedves Érdeklődő !

A SHANTI alapítvány  folyamatosan indít  önismereti csoportokat nagy csoportokról van szó, a létszám általában 10 fő, és 10 alkalom.
Ez transzperszonális módszerű önismereti csoport ezért a foglalkozások nagyon sokszínűek, a transzperszonális módszerekhez tartozó módosult tudatállapot technikák, légzések, meditációk és különböző gyakorlatok , rajz, zene, projekciós tesztek segítik a csoport tagjainak fejlődését. Az Oktatási központ filozófiája érvényesül a csoportokban , mégpedig a buddhista tanok értelmezése és meditációs gyakorlatok, amelyeket a csoportot vezetője Nepálban tanult.

Ha fontosnak tartod a életed javítását, fejlesztését, fontos a számodra a boldogság és a sikeresség, látogass el az induló önismereti csoportjainkba.
A jelentkezés folyamatos.

Szeretettel várlak: